O spoločnosti DPD

 • Založené

  2002

 • Veľkosť spoločnosti

  350+

 • Odkazy

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

S kým sa u nás stretnete

Barbora pôsobí v DPD na HR 5 rokov a je podporou pre kolegov v personálnych otázkach. Tiež pomáha nováčikom s adaptáciou a začlenením sa do tímu. Každého si rada vypočuje a snaží sa mu vždy poradiť. Zastrešuje aj výberové procesy. A keď má chvíľku voľna najradšej je na cestách s rodinou alebo sa venuje záhradke.

Tomáš je najmladším členom HR tímu. Môžete ho stretnúť nielen v rámci náboru, ale tak isto Vám vie byť nápomocný a poradiť v čomkoľvek v oblasti ľudských zdrojov. Vo voľnom čase rád športuje. V minulosti hrával futbal, ale rád si zahrá aj akýkoľvek iný šport. Okrem športu veľmi rád cestuje a spoznáva nielen krásy Slovenska.

Zuzana je tvárou HR už 14 rokov. Počas svojho pôsobenia vybudovala celý HR tím. Je súčasťou manažment tímu, ktorý tvorí stratégiu firmy a prezentuje víziu. Stretnete ju na výberových pohovoroch, workshopoch, školeniach v rámci firmy ale aj na rôznych HR konferenciách na Slovensku. Má rada cestovanie a spoznávanie nových kultúr cez víno a dobré jedlo. Relaxuje tiež pri dobrej knihe.

Cesta do DPD

Čo ťa čaká počas prvých 3 mesiacov v DPD?

 • Prvý deň sa u nás v DPD určite nebudeš nudiť. Okrem úvodných formalít spoznáš jednotlivé oddelenia aj svojich kolegov, ktorí Ti pomôžu zžiť sa s hodnotami a procesmi v DPD.
 • Oporou ti bude aj Tvoj nadriadený, ktorý ti pomôže kedykoľvek to budeš potrebovať.
 • Každý nový kolega od nás dostane vstupný DPD balíček.
 • Tešiť sa môžeš tiež na interaktívne vstupné školenia a zažiješ aj napínavú jazdu s kuriérom.
 • V rámci adaptačného plánu ti ponúkneme rozmanité školenia na mieru. V minulých rokoch sme vďaka nášmu internému školiteľovi Radovanovi Juhasovi napríklad zlepšili svoje komunikačné zručnosti, dozvedeli sme sa ako dávať kolegom efektívnu spätnú väzbu, či asertívne zvládnuť komunikáciu bez ignorovania pocitov a názorov iných.